Keşfet

Sokak Modasında Eşofman Parçalarının Kullanılması 

Son zamanlarda sokak modasında en çok kullanılan parçalar arasında eşofman parçaları yer almaktadır.

Son zamanların en dikkat çeken modası arasında eşofman parçalarının özellikle sokak modasında sıklıkla kullanılması gelmektedir. Dünya üzerindeki pek çok moda ikonunun sokaklarda hatta gece hayatında bile eşofman parçalarını kullanması, sokak modasında böyle bir akımın başlamasını sağladı. Böylece büyük spor markaları da ürettikleri ürünlerin hem günlük hayatta hem de gece hayatında kullanılabildiğini gördü ve ardından bu yönde bazı reklam çalışmaları yapıldı.

Özellikle kalın şeritli ve bol paçalı eşofman takımları, dünyaca ünlü yıldızların da tercih ettikleri modeller arasında yer alır. Kim Kardashian, Kristen Stewart, Gigi Hadid gibi birçok ünlü ismin bu tür modeller tercih etmesi de modanın bu alanında ciddi bir popülerlik yarattı. Eşofman takımlarını isteyenler bütün olarak kombinlerken, isteyenler de bir parçasını başka bir tarzdaki kıyafeti ile kombinleyebiliyorlar. Bu tür eşofman parçaları, dökümlü gömlekler, oversize sweatshirtler, kazaklar ve spor ayakkabılarla beraber kombinlenebilir ve bu şekilde günlük hayatta kullanılabilir. Bunun yanında eşofman takımlarının alt parçaları topuklu ayakkabılar, farklı saç ve makyaj modelleri, farklı renklerdeki ceketlerle kombinlenerek gece hayatında da rahatlıkla kullanılabilir.

Özellikle ünlü isimler feminen kombinlerle beraber gerçekleştirdikleri tarzlarla dünya genelinde büyük bir moda yarattılar. Bu tür hem rahat hem de feminen kombinler, son zamanların en büyük sokak modasıdır. Birçok büyük markanın koleksiyonlarında görülen bu tür eşofman takımları veya eşofman parçaları, bazı insanlar tarafından sevilmese de özellikle sweatpant adı verilen parçalar, aslında eskiden yalnızca evde veya spor salonlarında kullanılmasına rağmen, son zamanlarda günlük hayatta hatta gece hayatında da önemli kıyafet seçenekleri olarak kullanılabiliyor.

Bu tür bir ürünün yani eşofman takımlarından alt parçanın veya ayrıca üretilmiş olan bir sweatpantin, klasik parçalarla kombinlenmesi oldukça modadır. Yani kot ceketler, kısa bluzlar ve klasik topuklu ayakkabılar oldukça güzel bir görünüm oluşmasını sağlayabilir. Bunun dışında bu alt parçalara Jean görünümünün verilmesi veya aynı tonlarda başka parçalarla kombinlenmesi kadınların çok daha güzel ve modern görünmesini sağlayabilir. Bu parçaların gösterişli hale getirilmesi ile gece hayatının en modern, tarz ve fresh görünümü yakalanabilir.

Bu tür eşofman takımları veya tek parçalar, özellikle büyük spor markaları tarafından üretilmekte hatta spor ürünleri üretmeyen büyük markalar da artık modaya uygunluk sağlayarak bu şekilde kombinlenebilecek parçaların üretimini gerçekleştirmektedir. Siz de farkı spor parçaları hem günlük hayatta hem de gece hayatında kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top