Magazin

90’ların Efsane VJ’yi Bülent, Yıllara Meydan Okuyor

VJ Bülent’in yıllara meydan okuyan hali herkesi şaşırtıyor.

90’lar dendiğinde akla gelen en önemli isimlerden biri olan VJ Bülent, 14 yıl boyunca Kral TV’de çalışan ve ekranların en tanınan isimlerinden biriydi. Farklı tarzıyla herkesin dikkatini çeken 90’lı yıllara  damga vuran VJ Bülent, şu anda 43 yaşında.

EŞCİNSEL OLDUĞUNU AÇIKLAMIŞTI 

Mimar Sinan Üniversitesi’nde Tiyatro Bölümü okumasının ardından hayallerinden daha farklı bir noktaya varan ve VJ olan Bülent  Çarıkçı, günümüzde bir radyo programında sevenleri ile buluşuyor. Eşcinsel olduğunu açıklamasının ardından bir kadın ile evlenen VJ Bülent, o dönem bu zıt davranışı ile gündem oluşturmuştu.

VJ BÜLENT’İN AÇIKLAMASI OLAY OLMUŞTU 

Süslü bir tarza sahip olan Bülent Çarıkçı, evli olduğu kadından 2011 yılında boşandı. O dönemlerde Lerzan Mutlu tarafından cinsel tercihi belli olan bir kadınla nasıl evlenebilir diye soru yöneltmesinin ardından VJ Bülent bu konuya çok sinirlenmiş ve şu açıklamada bulunmuştu: ” “Ben ne renkli görünen insanların renksiz ve ne kadar renksiz görünen insanların renkli olduğunu gördüm. Ayrıca gayler ya da travestilerin diğer insanlara göre çok esaslı insanlar olduklarını her zaman söylerim. Ben onların üstün zekalı insanlar olduklarını düşünüyorum. İşin enterasan tarafı ben kimseye bir şey açıklamak durumunda değilim. Her şeyi istediğim gibi yaşıyorum. Onlara hiç bir açıklama yapmıyorum. Mutluluk bir tane ve benim içimde. Ben sonsuz mutluyum. Baba mutluyum. Koskoca bir VJ Bülent Cumhuriyeti’yim. Kimseyi hiçbir zaman kandırmadım. Ben destek olacak bir insanım, köstek olacak değil. Çok yalnız bırakıldım. Bırakın bu bel altı vuruşları. Kıskandığınızı biliyorum. Benim sevgili eşim çok mutluydu ve birlikte çok güzel zamanlar geçirdik. Kimin elini öpmek zorundayım? Kimsenin.”

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top