Magazin

Acun Ilıcalı, Düğün Sonrası Eğlence İçin Disko Kapatacak

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile düğünün ardından dünyaca ünlü otelin diskosunu kapatacak.

TV8 kanalının sahibi medya patronu Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın düğün tarihi giderek yaklaşıyor. Bu düğünle ilgili bazı ayrıntılar da belli olmaya başladı. Acun Ilıcalı’nın düğün sonrasındaki eğlence için dünyaca ünlü bir disko kapatacağı konuşuluyor.

DÜNYACA ÜNLÜ OTELİN DİSKOSUNU KAPATACAK 

Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt, Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın düğünlerinin ardından verilecek parti için dünyaca ünlü Byblos Hotel’in diskosunu kapatacağını yazdı. Cankurt yazısında şunları belirtti:

“Yıllardır kızının babası Acun Ilıcalı ile vuslata ereceği günü bekleyen Şeyma Subaşı’nın muradına ermesine kısa bir zaman kaldı. Ex Brezilyalı gelinimiz Martha Graeff’in de katıldığı bekarlığa veda partisini Mikonos’ta yapan Subaşı’nın, Ilıcalı ile St. Tropez’de evleneceğini bu köşeden öğrenmiştiniz. Bettina Machler’in organizasyonuyla 15 Eylül Cuma başlayacak düğün, cumartesi gecesi düğün yemeği ve after party ile devam edecek. Pazar günü de brunch’la sona erecek. Bu arada üçüncü kez damat olmaya hazırlanan Ilıcalı, kesenin ağzını iyice açmış ve after party için dünyaca ünlü Byblos Hotel’in diskosunu kapatmış. Geç ve güç de olsa muradına erecek olan çift, umarım ömür boyu mutlu olur.”

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top