Magazin

Acun Ilıcalı, Yıldız Tilbe Haberlerini Doğruladı!

O Ses Türkiye jürisinde Yıldız Tilbe’nin olacağı bilgileri Acun Ilıcalı tarafından doğrulandı.

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz akşam Etiler’deki bir mekanda Miyabi adlı Uzak Doğu mutfağına sahip olan restoranda Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ile bir araya geldi.

“O SES TÜRKİYE’YE YAKIŞTIRIYORUM”

Yayın sezonuyla beraber başlayacak olan O Ses Türkiye’nin jüri koltuğunda Yıldız Tilbe’nin olacağı iddialarına açıklık getiren Acun Ilıcalı,  “Kesin bir toplantı yapmadık. Sadece ufak bir beyin jimnastiği yaptık. Ben Yıldız Tilbe’yi ‘O Ses Türkiye’ye yakıştırıyorum. Çok değerli bir sanatçı, çok renk katacaktır” dedi.

3 ADAM HAKKINDA KONUŞTU 

3 Adam adlı programın yayınlanmayacağı konusundaki haberlere açıklık getiren Ilıcalı, bu konuyla ilgili olarak  “Biz 3 Adam’la hafta da bir görüşürüz. ‘Acun, 3 Adam’ı yolladı’ haberleri kesinlikle doğru değil. Onlar başka projelerle uğraşacaklar ve beraber olacağımız işler de olacak. Ama televizyon programı yapmayacağız. Gönül bağlarımız bir”  şeklinde açıklama yaptı.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top