Dünya

Adriana Lima’dan Eski Sevgilisi Hakkında Açıklama Geldi

Adriana Lima, eski sevgilisini evinde ağırlaması ile ilgili olarak instagram hesabından bir açıklama yaptı.

Metin Hara ve Adriana Lima aşkı sürekli olarak magazin gündemini meşgul ediyor. Adriana Lima, eski sevgilisi ile aynı evde çekilen görüntülerinin ardından çıkan haberlerle ilgili olarak kendi İnstagram hesabından bir açıklamada bulundu. Adriana Lima eski sevgilisi Miltiadis Kastanis’i evinde ağırlamıştı.

ADRİANA LİMA FOTOĞRAFI SİLDİ 

Adriana Lima, bu buluşmanın görüntülerini İnstagram hesabına koymuştu ve bu fotoğraf binlerce beğeni almıştı. Bu fotoğrafa Metin Hara’nın ne yorum yapacağı  merak konusu halindeydi. Hatta Adriana Lima’nın Metin Hara’dan ayrıldığı konusunda haberler çıkmıştı. Bu haberlerin ardından Lima paylaştığı fotoğrafı silmişti.

ADRİANA LİMA’DAN AÇIKLAMA GELDİ 

Adriana Lima, konuyla ilgili çıkan haberlerden rahatsız oldular ve şunu paylaştılar:

“Aşkım Metin’e sadakatim hakkında dönen dedikoduları duydum. Evet, aşkım dedim. Yanımdaki adam eşcinsel arkadaşım @mkastanis (Miltiadis Kastanis). Evet eşcinsel ve ailemin bir parçası dedim. Türkiye’ye aşık olma nedenim, bu ülkeden ve insanlarından çok fazla sevgi gördüğümü hissetmemdi. Rica ediyorum benim ve Metin’in özel hayatına saygı gösterin ve sahte haber yapmayı bırakın. Bu, Metin ve ben çıkmaya başladığımızdan bu yana sürüyor. Sizden ricam mutlu olduğumuzu ve aşk yaşadığımızı kabul etmeniz. Bu ülkeye sevgime gelince, hiçbir değişiklik olmadı. Anlayışınız için teşekkür ederim. Hepinizi tüm kalbimle seviyorum ve Türkiye’ye dönmek için sabırsızlanıyorum.”

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top