Magazin

Adriana Lima’dan Metin Hara Aşkı Açıklaması!

Adriana Lima, Metin Hara’ya duyduğu aşkı yaptığı açıklama ile belirtti.

Victoria Secret meleklerinden olan Adriana Lima ve Türk yazar Metin Hara arasındaki aşk, magazin gündemine bomba gibi oturdu. Bu ilişkinin reklam olduğunu söyleyenler için Metin Hara’nın ardından Adriana Lima da açıklama yaptı. Dünyaca ünlü model, “35 yıl Metin’i beklemişim.” diyerek Metin Hara’ya olan aşkını özetledi.

“YENİ HAYATIMIZI YAŞAYACAĞIZ”

Adriana Lima, Metin Hara’ya duyduğu aşkı “Ben 35 yıl Metin’i beklemişim. El ele tutuşup yeni hayatımızı yaşayacağız” diyerek dile getirdi.

“ÖPÜŞMEKTEN ÇEKİNMEYECEĞİZ”

Metin Hara çıkan dedikodularla ilgili olarak  “Biz öpüşmekten çekinmeyeceğiz, komplo teorileri üretenler de izlemeye devam edecek”  dedi.

EŞCİNSEL DEDİKODULARINA NE DEDİ?

Eşcinsel olduğu yönünde çıkan iddialara ise Metin Hara şu şekilde yanıt verdi: “Benim eşcinsel olduğumu ve ‘Yol’ adlı kitabımı bu yüzden yazdığımı iddia ettiler. Beni fiziksel olarak beğenirler beğenmezler o ayrı ama eşcinsel değilim. Bu, ilişkilerimden de belli. Daha önce Aslı Tandoğan, Ekin Türkmen ve Müge Boz’la flörtlerim oldu. Hepsi güzel ruhlu insanlar. Ayrıca bunu kimseye ispatlamak zorunda da değilim.”

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top