Dünya

Adriana Lima’nın Üstünü Arayan Güvenlik Görevlisi İşini Abarttı!

Adriana Lima ve Metin Hara, Bodrum’daki tatillerinin sonuna geldiler. Havalimanındaki üst araması sırasında oldukça ilginç anlar ortaya çıktı.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde tatil yapan Adriana Lima ve sevgilisi Metin Hara, 5 günlük tatilin ardından Bodrum’da ayrıldılar. Metin Hara, basın mensuplarının twitter paylaşımları ile ilgili sorularına yalnızca gülmekle yetindi.

“HERŞEY YOLUNDA ÇOK GÜZEL TATİL YAPTIK”

Bodrum’da 5 gün boyunca tatilin tadını çıkaran Adriana Lima ve Metin Hara, dün tatil beldesinden ayrıldı. Bodrum-Milas havalimanına gelen çift, gazetecilerin sordukları sorularına  “Her şey yolunda, güzel bir tatil yaptık”  diyerek yanıt verdi.

BİRBİRLERİNE SARILARAK BEKLEDİLER 

Bodrum Gümüşlük’ten ayrılan Adriana Lima ve Metin Hara, Bodrum Havalimanına gelerek çıkış işlemlerini tamamladılar. İşlemleri yapılırken birbirlerine sarılarak bekleyen Lima ve Hara kendilerini havalimanına bırakan dostlarıyla da vedalaştılar. Brezilyalı modelin güvenlik aramasından geçtiği dakikalarda oldukça komik anlar yaşandı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top