Magazin

Ajda Pekkan’ın Olay Yaratan Kalçası Photoshop Çıktı!

Ajda Pekkan’ın kalçalarının sırrı çözüldü. Pekkan’ın doğal halinin fotoğrafı sosyal medyadan paylaşıldı.

72 yaşında olan ünlü sanatçı Ajda Pekkan, dün instagram hesabından paylaştığı bir video ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Pekkan, bu fotoğrafı, “Yemek de yaparım kariyer de. Ajda’nın Mutfağı” notunu ekleyerek paylaşmıştı.

GÖRÜNTÜSÜNÜN SIRRINI AÇIKLADI

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla fit görünümü ile dikkat çeken Ajda Pekkan, bu konuyu şu sözlerle açıkladı: ‘Yürüyüş yapıyorum, çok su içiyorum. Hayatı susuz düşünemiyorum. Belki de benim bu enerjim, içimdeki kıpırtılar, hayatı bu kadar sevmem, her şeyim spora bağlı. Her sabah zencefil-limon-bal karışımını bir bardak suya katıp içiyorum. Beslenmenize önem gösterin ama yediklerinizi takıntı yapmayın. Kebap da yiyin balık da… Spor insanı çok farklı kılıyor. Bana bakın, beni örnek alın. Benim şimdiye kadar çoktan dert yanmam lazımdı ama öyle değil tutunacaksınız hayata, asılacaksınız. Çünkü sizden başka kimse yok. Hiçbir zaman güzel kadın figürü olmak istemedim. Ama her zaman vücudumu korudum. Formda kalmak için genetik ve spor çok önemli.” dedi.

DOĞAL HALİNİN FOTOĞRAFI

Ajda Pekkan’ın geçtiğimiz gün paylaştığı fotoğrafta kalçasının kusursuz hali herkesin dikkatini çekmişti. Bu fotoğrafa bazı kullanıcılar photoshop iddiasında bulundu ve bazıları da silikonlu iç çamaşırı giydiğini iddia etti. Geçtiğimiz yıl çekilen bir fotoğrafında ise kalçalarının doğal hali ortaya çıktı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top