Magazin

Aleyna Tilki, Egosundan Ödün Vermiyor!

Aleyna Tilki, kendisinden övgü dolu sözlerle bahsetmeye devam ediyor.

Number1 Türk FM’de yayınlanan “Kadir Çetin ile Numberone Star  adlı programın bu hafta konuyu son zamanların en popüler ismi Aleyna Tilki oldu. Kendisi ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan genç şarkıcı, kendisini Ahmet Kaya ile mukayese ettiğini söyledi.

İLK AHMET KAYA SONRA ALEYNA’YMIŞ! 

Kadir Çetin’in programda “Cevapsız Çınlama şarkısı ile 300 milyonu geçtin, geçtiğimiz yılın en çok konuşulan ismi oldun”  demesinin ardından Aleyna Tilki, “Google’da en çok aratılan ilk benim ikinci şeyse “Slime” nasıl yapılır. İlk Aleyna Tilki yani Youtube’ta da ‘A’ yazınca Ahmet Kaya ikinci benim” gibi bir açıklamada bulundu ve kendisini Ahmet Kaya ile mukayese ettiğini söyledi.

25 YAŞINDA EVLENECEKMİŞ 

Aile hayatını çok sevdiğini ve kendisinin bir parçası olduğunu söyleyen Aleyna Tilki, 25 yaşında evleneceğini ve mutlaka çocuk yapacağını da söyledi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top