Magazin

Aleyna Tilki Uçakta Telefonunu Açtı, Pilot Müdahale Etti

Aleyna Tilki, uçakta telefonunu kapatmamak için ısrar edince devreye ikinci pilot girdi.

Genç ve sansasyonel şarkıcı Aleyna Tilki, seyahat ettiği uçakta yolculuk sırasında telefonla konuşmaya başlayınca yolcular büyük panik yaşadı. Yapılan uyarılara rağmen Aleyna Tilki telefonunu kapatmamakta ısrar etti.

UÇAK İNİŞE GEÇTİĞİNDE 

17 yaşındaki popüler şarkıcı Aleyna Tilki, uçakta telefonunu açarak hem kendisinin hem de yolcuların hayatını tehlikeye attı. Business’ta yolculuk eden genç şarkıcı, uçak inişe geçtiğinde telefonunu açtı. Telefonuyla konuşmaya başlayan Aleyna Tilki, kabin görevlilerinin ve yolcuların uyarılarına karşılık vermedi. Yalnızca “Ne olacak ki?”  diyen şarkıcı telefonla konuşmasına devam etti. Tilki’nin telefonu kapatması için ikinci pilot devreye girdi. Pilot, uyarı yaparak genç şarkıcıya telefonu kapattırdı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top