Magazin

Alişan ve Eda Erol Arasında Eski Sevgili Girdi!

Alişan ve Eda Erol, Eda Erol’un eski sevgilisi nedeniyle şiddetli bir tartışma yaşadı. Tarafların ayrılık kararı aldıkları öğrenildi.

Alişan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a kısa süre içerisinde evleneceğinin sözünü vermişti. Bu sözün ardından kısa süre içerisinde Esra Erol’un kardeşi Eda Erol ile evlilik yolunda ilk adımlarını atmışlardı.

ESKİ SEVGİLİ NEDENİYLE AYRILDI 

1,5 ay içerisinde nikah masasına oturmaya hazırlanan çift hakkında kötü bir haber geldi. Eda Erol ve Alişan’ın ayrıldığı yönünde haberler geldi. Ayrılık nedeninin ise Eda Erol’un eski sevgilisi Ogan Şenyolcu olduğu iddia edildi. Eski sevgili nedeniyle çiftin arasında çok şiddetli bir tartışma yaşandı.

EDA EROL’DAN AÇIKLAMA GELDİ 

Eda Erol bu haberlerin çıkmasının ardından instagram hesabını askıya aldı ve ardından da sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: “Çok değerli nişanlımla yollarımızı iki medeni insan gibi ayırdık” dedi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top