Dünya

Almanya’da Çırılçıplak Program: Adem Havva’yı Arıyor!

Almanya’da yarışmacıların tamamen çıplak bir şekilde yarıştığı ve kendilerine uygun eş adayını aradığı “Adem Havva’yı Arıyor” yarışması, tüm dünyada gündem oldu.

Bu zamana kadar ekranlara gelen birçok yarışma ve televizyon programından çok daha farklı ve akıl almaz bir yarışma Almanya’da düzenlendi. Hem Survivor gibi yaşam mücadelesini içeren yarışmaları hem de “Biri Bizi Gözetliyor” veya “Yabancı Gelin” gibi programların içeriklerini bir araya getiren bu yarışmada tüm yarışmacılar tamamen çıplak bir şekilde yarışıyor. Bu programın Almanya’nın RTL kanalında yayınlandığı söyleniyor.

YARIŞMADA 11 KATILIMCI VAR 

Almanya’da ekranlara gelen bu yarışmanın adı ise Adam Sucht Eva yani Adem Havva’yı Arıyor. Bu program yalnızca ülke çapında gündem yaratmakla kalmayıp aynı zamanda tüm dünyada kısa sürede konuşulan bir program halini aldı. Bu yarışmada 7 kadın ve erkek ünlü ile beraber 11 tane de sıradan katılımcıyı içeriyor. Yarışmaya katılanlar cennet parçası gibi bir adada kendilerine uygun eşi bulmak için çalışıyorlar. Aralarında eski model ve sporcuların da bulunduğu ünlüler takımı da katılımcılar da çırılçıplak kamera karşısına geçiyor. Yarışmanın tanıtımında ise yeni sezonda aşk ilişkilerinin çok daha heyecanlı olacağı söyleniyor.

ADEM HAVVA’YI ARIYOR

Katılımcılar balık avlayarak, yemek pişirerek ve çeşitli oyunlarda oynayarak birbirlerinin kalplerini kazanmaya çalışıyorlar. Şovun yapımcıları ise yarışmanın bu konsepti ile ilgili olarak  “Çiftler giysiler ya da yaşamsal konfor olmadan sadece birbirlerini tanımaya odaklanacaklar.” dedi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top