Magazin

Arda Turan Tacizinde Bir Tanık Ortaya Çıktı!

Arda Turan ve Berkay Şahin arasında geçen taciz kavgasıyla ilgili bir tanıdığın olduğu belirtildi.

Ünlü futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay arasında geçen taciz iddiası ile gerçekleşen kavga magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. Berkay’ın eşi olan Özlem Ada Şahin’i sözlü bir şekilde taciz ettiği iddia edilmişti. Ayrıca Arda Turan’ın şarkıcı Berkay’ın burnunu kırması da olayların büyümesine neden oldu. Bu konuyla ilgili konuşan Kanal D muhabirlerinden Emrullah Erdinç “Bir tanık Arda’nın taciz ettiğini iddia ediyor.”  dedi ve olayla ilgili bir tanık olması işlerin yönünü değiştirecek kıvama geldi.

BİR TANIK VAR 

Arda Turan ve Berkay Şahin’in kavga olayını yakından takip eden Kanal D muhabiri Emrullah Erdinç, bugün konuyla ilgili bir televizyon programına konu oldu. Kavgayla ilgili detaylar veren muhabir, “Berkay Şahin’in avukatı delillerini toparlamak için önemli tanıklar bulmuş. Özellikle taciz konusunda bir tanık, Arda’nın taciz ettiğini iddia ediyor.” açıklamasında bulundu.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top