Magazin

Arda Turan ve Aslıhan Doğan’ın Barıştığının Kanıtı!

Arda Turan, Aslıhan Doğan ile barıştığını instagram hesabından resmi bir şekilde duyurdu.

Ünlü futbolcu Arda Turan, instagram hesabından bir fotoğraf paylaştı ve bu fotoğraf ile beraber eski sevgilisi Aslıhan Doğan ile resmi bir şekilde barıştığını ilan etti. Arda Turan’ın paylaştığı bu fotoğrafta Aslıhan ve Arda yazısı yer alıyordu.

BARIŞTIKLARINI DUYURDU 

Aslıhan Doğan, geçen yıl Arda Turan ile ayrılıkları hakkında bir dergiye konuşmuş ve ayrılık nedeni olarak da ünlü futbolcunun İspanya’daki ev ortamının kendisine uygun olmadığını söylemişti. Bu ikili, Çarmıklı 30. yaş günü partisinde bir araya gelirken Arda Turan, resmi instagram hesabının hikaye bölümünden yazılarının fotoğraflarını paylaştı.

İFTAR YEMEĞİNDE GÖRÜNTÜLENDİLER 

Ünlü futbolcu, yeniden görüşmeye başladığı eski sevgilisi Aslıhan Doğan ile sık sık biraraya gelmeye başlamıştı. Barışmalarının ardından Four Seasons Otel’de düzenlenen iftar yemeğinde beraber görüntülenmişlerdi. Bu zamana kadar barışmaları hakkında ünlü çiftten bir açıklama gelmedi ancak Arda Turan’ın paylaşımı barıştıklarını ortaya koydu.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top