Magazin

Aşk-ı Roman Dizisi Yayından Kaldırıldı!

Aşk-ı Roman adlı dizinin yayın hayatı çok sürmedi. Kanal yönetimi dizinin sonlanmasına karar verdi.

İlk bölümleri ile beraber çok sürpriz reyting oranları yakalayan Aşk-ı Roman dizisi, kısa süre içerisinde büyük eleştiriler almıştı. Ancak dizinin yayın hayatı çok sürmedi. Aşk-ı Roman dizisi, yayından kaldırıldı. TV8 yönetimi, diziyi yayından kaldırma kararı aldı.

REYTİNGLER DÜŞTÜ 

Show TV ekranlarında yayınlanan Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu Evleneceksen Gel adlı programda isimlerini duyuran Solmaz, Kaan ve Nurullah’ın başrollerinde yer aldığı Aşk-ı Roman dizisi, ilk bölümü ile başarılı bir reyting yakalamıştı. Ancak ilerleyen bölümlerde aynı başarı oranını yakalayamayan diz, kanal yönetimi tarafından yayından kaldırıldı.

Yaz sezonunu atlatan dizi, aldığı reytinglerin ardından yayından kaldırıldı.

DİZİYE HANİFE GİRMİŞTİ 

Zuhal Topal’ın sunduğu evlilik programında üne kavuşan Hanife’nin diziye gireceği duyurulmuştu. Hanife’nin diziye girmesi ile ilgili bir tanıtım filmi dahi çekilmişti ancak dizi bu bölümleri göremedi. Hanife’nin diziye uğur getirmediği düşünüldü.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top