Magazin

Begüm Kütük, 3,5 Aylık Bebeğini Kaybetti!

Begüm Kütük ve Erdil Yaşaroğlu çifti, 3,5 aylık bebeklerini kaybettiler.

3,5 aylık hamile olan oyuncu Begüm Kütük’ün bebeğini kaybettiği haberi geldi. Erdil Yaşaroğlu ve Begüm Kütük çifti bu acı gelişme yüzünden sarsıldı.

ERKEK BEBEK BEKLİYORLARDI

2010 yılında nikah masasına oturan ünlü çift, 8 yıldır magazin gündeminden uzakta mutlu bir evlilik sürdürüyorlardı. Begüm Kütük ve oyuncu Erdil Yaşaroğlu, gelen acı haberle sarsıldılar. 3,5 aylık hamile olan Begüm Kütük, bebeğinin cinsiyetinin erkek olduğunu öğrenmesinden kısa bir süre sonra bebeğini kaybetti.

YAKIN DOSTLARI BİLİYORDU 

Hamileliğin ilk günlerinde bu haberi yalnızca yakın dostlarına veren Begüm Kütük ve Erdil Yaşaroğlu, Ali Sunal’ın kısa bir süre önce düzenlenen nikah töreninde basına mutlu pozlar vermişti. Begüm Kütük, hamileliği ile ilgili gelen sorulara ise ” Bebek büyüyor. Yalnız çok hızlı kilo alıyorum onu ne yapacağım konusunda bir fikrim yok” diye karşılık vermişti.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top