Magazin

Birce Akalay, Sibel Üresin’e Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

Birce Akalay, küçük Ceylin’in haberiyle ilgili yaptığı paylaşımda Sibel Üresin’i hedef aldı.

Tüm Türkiye, minik Ceylin için adeta kahroldu. Küçük Ceylin’in komşuları tarafından katledilip, bodrum katında bir sandık içerisinde saklanması ile ilgili haberin yankıları hala devam ediyor. Sosyal medyadan birçok ünlü isim konuyla alakalı oldukça sert açıklamalarda bulunurken, ünlü oyuncu Birce Akalay’ın hedefinde yaşam koçu Sibel Üresin vardı.

“AHLAK YOKSUNLARI YÜZÜNDEN”

Birce Akalay, kendisini yaşam koçu olarak tanıtan Sibel Üresin’in bir televizyon kanalında yaptığı açıklamalara yayınlayan bir hesabın iletisini paylaşarak Ceylin’in öldürülmesine büyük bir tepki gösterdi. Akalay tarafından paylaşılan bu tweette “12 yaşındaki KIZ ÇOCUĞU, 60 yaşında birisiyle evlenir diyen ahlak yoksunları yüzünden #Ceylin’ler öldürülüyor” yazıyordu.

SİBEL ÜRESİN NELER SÖYLEMİŞTİ?

İlginç açıklamaları ile dikkat çeken Sibel Üresin, şunları söylemişti: “12 yaşında bir kız ergen olmuşsa evlenebilir, dinen hüküm budur. 60 yaşındaki bir erkekle evlenmesinde benim için hiçbir sakınca yok, eğer kız için de yoksa. Ama kız ergen olmuşsa, ölçü burada budur. Ortada helalinden bir evlilik olduğunda, yaş sınırı diye abuk bir durum ortaya çıkarıyorlar. Dinde yaş sınırı yok, biliyorsunuz.” demişti.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top