Magazin

Burak Özçivit’i Taciz Eden Rus Model Suskunluğunu Bozdu

Burak Özçivit’in fotoğraflarının altına yorum bırakan Rus model, açıklama yapmak zorunda kaldı.

İran asıllı model Mahlagha Jaberi’nin ardından, Burak Özçivit’in fotoğraflarına yorum yağdıran Rus model Victoria Bonya, aldığı tepki ile ilgili konuşma ihtiyacı duydu.

FAHRİYE EVCEN’DEN KISKANÇLIK KRİZİ 

İran asıllı model Mahlagha Jaberi, geçtiğimiz aylarda Burak Özçivit’in bir fotoğrafının altına “yakışıklı” diye bir yorum bırakmış ve o zamanlarda Burak Özçivit’in sevgilisi olan Fahriye Evcen’in kıskançlık krizine girmesinin ardından ünlü oyuncu İranlı modeli instagram hesabından engellemişti.

RUS MODEL TEHLİKESİ 

Rus model Victoria Bonya, Burak Özçivit’in instagram fotoğraflarının altına yorumlar bırakmaya başladı. İlk olarak aşağıdaki fotoğrafın altına “güzel” diye bir yorum bıraktı.

Daha sonra da Burak Özçivit’in spor yaparken çektirdiği fotoğrafın altına, “Vücuduna güzel şekil vermişsin adamım” diye not düştü.

Daha sonra da Burak Özçivit’in fotoğraflarını beğenmeye ve altına yorum yapmaya devam edince, ünlü oyuncunun hayranlarından tepki almaya başladı.

ÇILGINCA BİR TEPKİ 

Ünlü çiftin hayranlarından aldığı yorumlara şaşıran Rus model, “Bu aktör için yorum yaptığımda insanlar neden bu kadar umursuyor? Çok acayip” diye kendisini savundu. Ayrıca daha sonra detaylı bir açıklama yaptı ve şunları söyledi:

“Bugün Türk medyasından Burak Özçivit hakkında çok fazla yorum aldım. Instagram’ı kullanmaya başladığımdan beri yüzlerce insana yorum yaptım. Ama bugünkü gibi çılgınca bir tepki almadım. Hayatımda biri var ve mutluyum. Lütfen benim ismimi kullanmayın ve ortada hiçbir şey yokken bunu büyük bir problem haline getirmeyin.”

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top