Magazin

Caner’den Tülin İle İlgili Bomba İtiraf Geldi!

Caner Toygar, kısa süre önce evlendiği Berke Kentli ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Caner Toygar ve izdivaç programında tanıştığı Berke Kentli arasındaki boşanma davasının yankıları devam ederken, ikili arasındaki ifşalar arka arka gelmeye devam etti. Caner, yine bir yarışmada tanıştığı Tülin ile ilgili “Keşke onunla evlenseydim” dedi.

CANLI YAYINA DAMGA VURDU 

Esra Erol’un programına çıkan Caner Toygar, evini aratan eşi Berke ile ilgili oldukça ağır açıklamalarda bulundu. Caner, Berke ile ilgili ağır sözler söylerken Tülin’i anmadan edemedi. “Keşke Tülin ile evlenseydim. Şimdi 15 yaşında çocuğun olurdu. Onun da hataları oldu benim de oldu. Hakkını helal etsin” dedi.

Tülin ile ilişkisi hakkında konuşan Caner, “Benim en deli çağlarım, sinirli çağlarımdı ama bir kez bile çıkıp konuşmadı. Benim evlendiğim kadın bana tuzak kuruyor”  dedi.

caner tülin ile ilgili görsel sonucu

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top