Magazin

Çocuklar Duymasın’daki Hafriyat Kamyonları Sahnesi Dikkat Çekti

Çocuklar Duymasın’daki hafriyat kamyonları sahnesi çok dikkat çekti. Dizi ekibine hafriyat kamyonlarının aldığı canlar hatırlatıldı.

Kanal D’de yeniden ekranlara dönen Çocuklar Duymasın, yeni bölümünde hafriyat kamyonları ile ilgili düzenlenen sahne ile ilgili tepki aldı. CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, dizinin yapımcısı Birol Güven’e ve dizinin yayıncısı Kanal D ekibine hafriyat kamyonlarının aldığı canları hatırlattı.

HAFRİYAT KAMYONLARININ ALDIĞI CANLARI HATIRLATTI 

Milletvekili Biçer, söz konusu sahnenin geçen bir fotoğrafı paylaştı ve altına da şunları belirtti: Mehmet Cengiz sponsor mu bu diziye? Şu kaba tipe bu cümleleri kurduran senaryo ekibine hafriyat kamyonlarının aldığı 30 canı hatırlatmalı”  notunu düştü.

BİROL GÜVEN’DEN YANIT GECİKMEDİ 

Birol Güven, sosyal medyadan verdiği yanıt ile “Hafriyat kamyonları ile ilgili sahnemize yapılan eleştirilere cevabımız yakında Çocuklar Duymasın’da. Lütfen bekleyin” dedi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top