Magazin

Danla Bilic ve Aşkım Kapışmak Mahkemelik Oldu!

Danla Bilic, Aşkım Kapışmak’a söylediği “şeref yoksunu, haysiyetsiz” sözlerinden dolayı mahkemeye verildi.

Son zamanlarda televizyon programlarında yaptığı konuşma ve yorumlarla magazin dünyasında isminden söz ettiren yazar ve davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak, gerçek adı Neslihan Damla Akdemir olan Danla Bilic ile büyük bir tartışmaya girdi. Danla Bilic de bir süre önce Youtube videolarından birinde Aşkım Kapışmak için “şeref yoksunu, karaktersiz” sözlerini sarf etti.

DANLA BİLİC’İ MAHKEMEYE VERDİ 

Danla Bilic’in kendisiyle ilgili söylediklerini duyan Aşkım Kapışmak da mahkemeye gitti Danla Bilic’in ağır sözlerinden dolayı kendisinden şikayetçi oldu. Aşkım Kapışmak, İstanbul Aile Mahkemesi’ne korunma talebiyle beraber dava dilekçesi sundu.

“KALÇALARINI GÖRELİM” DEDİ 

Geçtiğimiz aylarda Danla Bilic hakkında kişilik analizi yapan Aşkım Kapışmak, ünlü youtubera “kalçalarını görelim” diyerek bu büyük tartışmanın fitilini ateşlemişti.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top