Magazin

Demet Akalın, Kızını Arabasının Bagajına Bindirdi!

Demet Akalın, kızı Hira’yı arabasını bagajına bindirirken görüntülendi.

Demet Akalın geçtiğimiz günlerde kızı Hira ile görüntülendi. Deniz eşyaları satan bir mağazada görüntülenen Demet Akalın’ın mağaza çıkışında kızı Hira’yı arabasının bagajına bindirdi. Bu sırada görüntü alan magazin muhabirlerine ise “Aman bu fotoğrafı vermeyin! Sonra neler yazıyorlar… Şimdi uğraşamam”  dedi.

DEMET AKALIN’DAN SAVUNMA 

Kızı Hira için deniz yatağı ve oyuncak alacağını söyleyen ünlü şarkıcı, mağazada yarım saat kadar vakit geçirdi. Daha sonra kızı ve bakıcısıyla arabasına yönelen Akalın, kızının ön koltuğa oturma isteğini geri çevirdi ve Hira’yı bagaja bindirdi. Demet Akalın, bu anların fotoğraflarını çeken fotoğrafçılara ise “Aman bu fotoğrafı vermeyin! Sonra neler yazıyorlar… Şimdi uğraşamam, iki adım gideceğiz zaten” dedi.

BAŞKA ÇOCUK DÜŞÜNMÜYOR 

Çocuklarla uğraşmanın zor olduğunu söyleyen Demet Akalın, magazincilere  “Bana bir çocuk daha yap diyorlar, ben biriyle bile uğraşamıyorum” dedi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top