Magazin

Demet Şener İle Görülen İş Adamından Ahlaksız Teklif!

Demet Şener’in Nişantaşı’nda beraber görüntülendiği iş adamı gazetecilere ahlaksız teklifte bulundu.

Demet Şener, avukatı ve bir iş adamı ile beraber Nişantaşı’nda bir kafede yaptığı iş görüşmesinde flaşların patlamasının ardından panik yaşadı.

İŞ ADAMINDAN AHLAKSIZ TEKLİF 

İbrahim Kutluay’dan Ocak ayında boşanan Demet Şener, avukatı Aslı Hatemi ve isminin Önder olduğu öğrenilen bir iş adamı ile beraber Nişantaşı’ndaki bir mekanda magazincilere yakalandı. İş görüşmesi nedeniyle biraraya geldikleri öğrenilen bu üçlünün sohbeti, gazetecilerin flaşları ile bölündü.

Demet Şener, evinin yolunu tutarken; iş adamının şoförü muhabirlerin yanına geldi fotoğrafların silinmesini istedi. “Bankamatiğe gidelim” teklifine basın mensuplarının tepki göstermesinin ardından avukat Hatemi konuya dahil oldu. Ancak avukatın çabaları da sonuçsuz kaldı.

DEMET ŞENER’DEN AÇIKLAMA 

Demet Şener, konuyla ilgili yaptığı açıklamada;  “Beyefendiyle sahibi olduğu inşaat şirketinin reklam teklifi için görüştüm. Ben masadan kalktım, sonrasını bilmiyorum. Gazetecilere tepki gösterilmesine anlam veremedim” dedi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top