Haberler

Erhan Çelik, Hollanda’da Saldırıya Uğradı

Erhan Çelik, Hollanda’da saldırıya uğradı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’nın Hollanda’da sınır dışı edilmesinin ardından bu olaya tepki gösteren Türk vatandaşları Rotterdam Başkonsolosluğu önünde toplandı. Binlerce Türk vatandaşı Hollanda polisi tarafından şiddete maruz kaldı. Tazyikli su ve köpeklerle müdahale edildi. Bir Türk vatandaşının köpek tarafından ısırıldığı ve hastanelik olduğu skandal görüntüler herkesi ayağa kaldırdı. Bu sırada TRT Sunucusu Erhan Çelik de kalabalığın arasında bulunuyordu. Erhan Çelik’e de Hollanda polisi tarafından saldırı yapıldı.

“ACISINI AĞZINA TEPTİLER”

Saldırıya uğrayan basın mensuplarının arasında yer alan TRT 1 Ana Haber sunucusu Erhan Çelik, yerde yatan, hem köpeklerin hem de polislerin saldırısına uğrayan meslektaşını kurtarmak için bir araya geldi. Bu dakikalarda Erhan Çelik de polislerin saldırısına maruz kaldı. O anları paylaşan Çelik, “O çocuğu bize vermediler. Köpeğin ısırığıyla alıp, polis karakoluna götürdüler. Çok ağladı, acısını ağzına teptiler” dedi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top