Magazin

Erkeklere Tepki Olarak, Kadınlar Yayılıyor!

Tüm dünyadaki kadınlar, “Kadınlar Yayılıyor” hareketi ile erkeklerin yayılarak oturmasına tepki gösteriyorlar.

Herkese açık alanlarda ve toplu taşıma araçlarında bacaklarını yayarak oturan erkeklere tepki göstermek isteyen kadınlar “kadınlar yayılıyor” hareketini dünya çapında duyurmaya başladılar. Ünlü isimlerden de bu tepkiye destek geldi.

DESTEK VERENLER 

“Kadınlar Yayılıyor” tepkisine destek veren ünlü isimler arasında Bella Hadid, Emily Ratajkowski ve Kaia Gerber gibi ünlü isimler de yer alıyor. Bu isimler sosyal medya hesaplarında yayılırken çektikleri fotoğrafları paylaştılar. Herkese açık alanlarda ve toplu taşıma araçlarında bacaklarını yayarak oturan erkeklere tepki veren kadınlar, dünyaya ismini duyurmaya devam ediyor.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIYORLAR 

Instagram, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya mecralarından #womanspreading (kadınlar yayılıyor) etiketi ile poz veren kadınlar, kamusal alanlarda bacaklarını açarak yayılıyor ve bu şekilde oturuyor. Sanat ve moda dünyasından feminist olan isimler de bu tepkiye destek veriyor.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top