Dünya

Eurovision’da İç Çamaşırını İndiren Genç Açıkladı!

Eurovision 2017’de genç bir aktivist sahneye çıkarak pantolonunu indirdi.

Eurovision 2017’de sahnede iç çamaşırını indiren Ukraynalı aktivist Vitaliy Sedyuk, yaptığı hareketi, şarkıcı Jamala’nın tanınırlığını artırmak ve şarkı yarışmasındaki güvenlik açığına dikkat çekmek için böyle birşey yaptığını söyledi.

JAMALA’NIN İYİLİĞİ İÇİN 

Geçtiğimiz yılın Eurovision birincisi olan Kırım Tatar kökenli Ukraynalı sanatçı Jamala şarkı söylerken, karşısına geçerek külotunu çıkartan Ukraynalı Vitaliy Sedyuk isimli genç aktivist, bu eylemini Jamala’nın iyiliği için yaptığını söyledi.

Gözaltına alındıktan bir gün sonra şartlı tahliye edilen Serdyuk, Ukrayna’nın Vesti adlı gazetesine yaptığı açıklamada, bu hareketi yapmasındaki amacın güvenlik zaafına dikkat çekmek olduğunu söyledi. Genç aktivist konuyla ilgili olarak “Ya benim yerimde, elinde sahneye bıçakla çıkan biri olsaydı o zaman ne olurdu? Ben, bu zaafı göstermiş oldum” dedi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top