Magazin

Ferhat Göçer, Kızıyla İlgili Açıklama Yapacak

Ferhat Göçer, kızının kendisiyle ilgili ortaya attığı iddialarla ilgili ilk kez bir basın açıklaması yapacağını dile getirdi.

Ünlü şarkıcı Ferhat Göçer’in kızı Yağmur Göçer, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa adlı magazin programına konuk oldu. Yağmur Göçer, ameliyat süreci içerisinde yanında olmak yerine karşısında olduğunu, evcil hayvanlarına “kızım” diye seslenirken kendisine “takoz” diye seslendiğini dile getirdi.

FERHAT GÖÇER BASIN AÇIKLAMASINA HAZIRLANIYOR

Ferhat Göçer, sosyal medya hesabından kızının iddiaları ve bu konuyla ilgili açıklama yapacağını dile getirdi. Kouyla ilgili şunları söyledi:

“Dostlar merhaba. Kızımla ilgili (öncelikle onun sağlığı ve geleceği için) özelde kalması gereken konuların, kamuoyunu yanlış yönlendirmeyi amaçlayan bir zihniyetle, dürüstlükten uzak açıklamalarla gündeme gelmiş ve sizleri meşgul etmiş olmasından dolayı çok üzgünüm. Artık zorunluluk haline gelmesi sebebiyle bu çarşamba saat 10.30’da bir defaya mahsus yapacağım basın toplantısında tarafıma karşı öne sürülen planlı, haksız ve art niyetli suçlamalarla ilgili detaylı açıklama yapıp soruları tüm gerçekliği ile cevaplayacağım. Saygılarımla.”

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top