Magazin

Ferhat Göçer Sağlık Bakanı Danışmanı Oldu!

Ferhat Göçer, Sağlık Bakanlığı’nın oluşturduğu danışmanlık ekibine girdi.

Gerçek mesleği doktorluk olan ancak yoğun konser programları nedeniyle aktif bir şekilde cerrahlık yapamayan ünlü şarkıcı Ferhat Göçer, Sağlık Bakanlığı’nda danışman oldu. Ünlü şarkıcı, sağlık hakkındaki okur yazarlığı artırma projesi kapsamında çalışmaya başladı. Bakanlık tarafından oluşturulan çalışma grubunda danışmanlık yapan Ferhat Göçer’in aylık maaşının ise yaklaşık olarak 5 bin TL olduğu belirtildi.

FERHAT GÖÇER SEMİNERLERE KATILIYOR 

Ünlü şarkıcı danışmanlık görevinden dolayı birçok seminerlere katılıyor. Birçok tanıtım filminin hazırlanmasına da katkı sağlayan Ferhat Göçer, şarkıcı kimliğini de kullanarak bakanlığın daha fazla insana ulaşmasını sağlıyor.

Ferhat Göçer bu konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Cerrahlık arada bir yapılacak iş değil. Şu an müziğe ağırlık verdiğim için yapamıyorum ama doktor olarak sağlık okuryazarlığı projesinde çalışmaktan onur duyuyorum” dedi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top