Magazin

Furkan Kızılay, Survivor Panorama Programını Yerden Yere Vurdu

Furkan Kızılay, katıldığı Survivor Panorama’da programı yerden yere vurdu.

Hakan Hatipoğlu ve Tuğba Algül tarafından sunulan Survivor Panorama adlı programa konuk olan Furkan Kızılay, programı yerden yere vurdu. Elenmesinin ardından ilk kez televizyona çıkan ve bazı açıklamalarda bulunan Furkan Kızılay, kendisine “yakala” diyenleri duyduğunda çok sinirlendiğini ve Survivor Panorama’da da bu sözlere izin verildiğini söyledi. Kızılay, Hakan Hatipoğlu’na kızgın olduğunu dile getirdi.

“DİKKAT ETMELERİ LAZIM”

Programa katılan isimlerin adadaki yarışmacıların kaderleriyle oynadıklarını belirten Furkan Kızılay, “Burası çok büyük bir platform. Buraya konuk olanların adadakilerin geleceği için yorumlarına dikkat etmeleri lazım.” diyerek programa ve konuklara tepkisini de dile getirdi.

“SAÇLARI DÖKÜLMÜŞ, GÖBEĞİ ÇIKMIŞ”

Furkan Kızılay, Survivor’dan elendikten sonra hakkında yazılan bazı şeyleri Survivor Panorama programına taşıdı. Furkan, “Saçları dökülmüş, göbeği çıkmış” diyerek yorum yapanlara adeta ateş püskürdü.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top