Teknoloji

Galaxy S8 Tedarikleri Tükenmek Üzere!

Samsung Galaxy S8 modelleri için satış stokları tükenmek üzere.

Note7 ile beraber büyük bir faciayı geride bırakan Samsung, 2017 yılına yeni telefonu ile bomba gibi girdi. Galaxy S8 ile telefon ekranını yeniden tanımlayan Samsung, yaptığı çalışmaların meyvelerini şimdiden toplamaya başladı. Ancak alacağı güzel tepkiler, Samsung’un beklediğinden daha hızlı oldu.

Alınan bilgilere göre; Samsung stok ve talep tahminlerini gereğinden az hesapladı. Samsung Galaxy S8 modelinin ön siparişleri 1 milyonu geçtiğinde telefonun malzemeleri hazırlanmadı. Bu nedenle şirket, Galaxy S8 ve Galaxy S8+ için 24 Nisan olan ön kayıt süresini 30 Nisan tarihine kadar uzatmak zorunda kaldı.

1493016355_galaxy-s8-shortage-korea.jpg

Samsung gecikme nedeni olarak perakende mağazalarındaki renk ve model stoklarının dengesizliği gösteriliyor. Akıllı telefon satıcıları ise Galaxy S8’in siyah modellerinin piyasada çok az sayıda olmasından dolayı şikayetçi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top