Dünya

Game of Thrones Finalini Anlatana 30 Milyon Ceza!

Game of Thrones dizinin son sezonu ile ilgili yapımcılar önlemler almaya devam ediyor. Final ile ilgili bilgi sızdıran oyunculara 30 milyon dolarlık ceza kesilecek.

Tüm dünyanın en çok izlenen dizisi olan Game of Thrones, 2019 yılında ekranlara final sezonu ile dönecek. Ancak finalin sızdırılmaması için yapımcılar ekstra önlemler almaya devam ediyor.

OYUNCULARA SENARYONUN TAMAMI VERİLMEDİ 

Daha önce sızdırma olaylarının önüne geçebilmek için birden fazla final sahnesi çekilmişti. Ayrıca oyunculara senaryonun tamamı verilmemişti. Yapımcılar yeni önlemler aldı ve oyunculara yeni sözleşmeler imzalatıldı.

30 MİLYON DOLAR CEZA

Final sahnesini bilmesi gereken başrol oyuncularının final ile ilgili en ufak bir detay sızdırması durumunda 30 milyon dolarlık cezanın ödenmesi gerekecek.

GAME OF THRONES YENİ SEZON 

Game of Thrones dizisiyle ilgili alınan bilgilerde, Game of Thrones’un 8. sezonu yani final sezonu 6 bölüm olacak ve 2019 yılında yayınlanacak.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top