Teknoloji

Google Chrome, 64 Bit’i Zorunlu Tutuyor

Google Chrome’da artık 64 bit’lik kullanım zorunlu bir hale geldi.

Google, 32 bit ve 64 bit işletim sistemleri için internet tarayıcısı Chrome’un sürümlerini ayırmıştı. 32 bit işletim sistemi olanlar yalnızca 32 bit Chrome’u kullanabilirken, 64 bit işletim sistemine sahip olanlar her ikisini de kullanabiliyordu. Ancak Google, Chrome ile ilgili 64 bit konusunda yeni bir düzenlemeye gitti.

Chrome’un 64 bit sürümünde gelişmiş RAM yönetimi, artırılmış grafik performansı ve güvenlik güncellemeleri bulunuyordu. Artık 32 bit’lik Chrome kullananlar otomatik olarak 64 bit’lik sürüme geçiş yapmış oldu. Ancak bu otomatik geçiş 4 GB ve daha üstü bir RAM’e sahip olan kullanıcıları kapsıyor.

Chrome’un beta sürümünde ise macOS sahiplerini bir sürpriz beklediği belirtildi. Chrome artık bildirimleri uygulama üzerinden değil direkt olarak macOS üzerinden verecek.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top