Magazin

Gülben Ergen Konusuna Diva da Katıldı!

Bülent Ersoy da Gülben Ergen konusunda yorumlarını esirgemedi.

Gülben Ergen’in evli iş adamı Tolga Duğles ile aşk yaşadığı ve eski eşi Erhan Çelik’, aldattığı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Seren Serengil, Yeşil Salkım gibi isimlerin Gülben Ergen’in evli adamları ayarttığını söylemesinin ve bu konunun uzamasının ardından Diva Bülent Ersoy da konuyla ilgili yorumlarını dile getirdi.

SADECE GÜLBEN Mİ HATALI? 

Bülent Ersoy, Beyaz TV Ana Haber Bülteni’nde bu konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Gülben Ergen konusuna değinen Bülent Ersoy, suçu iki tarafta da bulduğunu dile getirdi. Konuyla ilgili “Sadece Gülben Ergen mi hatalı, burada erkekler hiç hatalı değil mi?.. Bunun da bir parça üzerine gidilmeli…” dedi.

“SAVUNULACAK TARAFI YOK”

Bülent Ersoy, kesin bir dille tavrını koydu. Konuyla ilgili  “Sakın ola ki zannetmeyin ki müdafaa ediyorum. Bunlar yanlış ötesi yanlışlar. Ama beyefendi de evli değil miydi?.. Çocuklarının annesi dururken, daha evliyken neden Gülben hanımla beraber oldu?.. O şimdi yani kanatsız melek mi?..” dedi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top