Magazin

Gülben Ergen’den Boşanma Açıklaması Geldi

Gülben Ergen ve Erhan Çelik, iki yıllık evliliklerini tek celsede bitirdiler.

Gülben Ergen ve Erhan Çelik iki yıllık evliliklerini, dün tek celsede bitirdiler. Çiftin anlaşmalı olarak boşandığı öğrenildi.

Küçükçekmece 2. Aile Mahkemesi’nde görülen davada, Gülben Ergen ve Erhan Çelik avukatlarıyla beraber sabah erkenden yer aldı. Yarım saat kadar süren duruşmada, hakim tarafların boşanma konusunda ısrarlı olup olmadıklarını sordu.

İKİSİ DE HİÇBİR ŞEY İSTEMEDİ 

Gülben Ergen ve Erhan Çelik, boşanma konusunda anlaştıklarını, karşı taraftan herhangi bir maddi-manevi tazminat, nafaka veya herhangi bir mal varlığı istemediklerini belirttiler. Ergen’in  “Boşanmak istiyorum” dediği ve Çelik’in de “ben de boşanmak istiyorum” dediği öğrenildi. Hakim, tarafların anlaşmalı olarak boşanmalarına karar verdi.

GÜLBEN ERGEN İLK KEZ KONUŞTU 

Gülben Ergen duruşmanın ardından yaptığı ilk açıklamada  “Karşılıklı oturup konuşmuş, ayrılmaya karar vermiştik. Duruşmaya ikimiz de gittik. Anlaşmalı olarak ve sessizce bitirdik. Bizim için güzel bitti” dedi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top