Magazin

Hadise, Bodrum Depreminin Ardından Dışarıda Yatmış

Şarkıcı Hadise, Bodrum’daki depremin ardında bütün gece dışarıda yattı.

Ünlü şarkıcı Hadise, Bodrum’da tatil yaptığı sırada 6.3 büyüklüğündeki depremi yaşayanlar arasında yerini aldı. İnstagram hesabından yaşanan bu korkunç olayla ilgili bir açıklama yapan Hadise, tüm geceyi dışarıda uyuyarak geçirdiklerini ve çok fazla korktuğunu belirtti.

“ÖYLE BİR SALLANDI Kİ”

Şarkıcı Hadise, deprem sonrasında dışarıda uyudukları hallerinin fotoğrafını paylaştı ve şunları yazdı: “Dün gece Bodrum’da depremi hisseden, korkan herkese geçmiş olsun. Öyle sallandı ki evimiz, kendimizi nasıl evden dışarı attık anlatamam. Aklıma geldikçe korkuyu yeniden hissediyorum. Ve şükrediyorum, ailem yanımda. Bu resmide ablam çekmiş, hepimiz dışarda yastıklar üzerinde uyurken. Ülkemizde ağır depremleri yaşayanları konuştuk gece ve yaşadıkları korkuyu az olsada hissedebildik biz de. Allah ülkemizi daha fazla depremlerden korusun inşallah. Ve yaşanan depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için dua ettik, mekanları cennet olsun”

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top