Magazin

Hadise, Evleneceği Erkek İçin Kriterlerini Sıraladı

Hadise, evleneceği erkeğin 5 çocuk yapmaktan korkmaması gerektiğini söyledi.

Ünlü şarkıcı Hadise, Elle dergisi için birbirinden seksi pozlar verdi. Ayrıca dergiye iddialı açıklamalarda bulunan Hadise, evleneceği erkeğin tutkulu olması gerektiğini söyledi.

“5 ÇOCUK YAPMAKTAN KORKMAYACAK”

Artık anneliğe hazır olduğunu söyleyen Hadise, bu hayaliyle ilgili şunları söyledi: “Şuan ‘Evet bu adamla yuva kurabilirim’ diyebileceğim biri olsa, kesinlikle bebek yaparım. Üç, dört, belki de beş çocuk yapmaktan bile korkmayacak, bunun keyfini, sorumluluğunu ve tutkusunu benimle birlikte yaşamak için heyecanlanacak bir adamla evlenmek isterim.”

HAYALİNDEKİ İDEAL ERKEĞİ ANLATTI 

Hadise aşk hakkında ve erkekler hakkında şunları belirtti: “Şu an kalbim boş. Gerçek aşkı bir kere yaşadım. Üzerinden uzun yıllar geçti. Aşık olunca duyguları çok derin, çok sert, aşırı heyecanlı yaşıyorum ve bu dengemi bozuyor. Bu durumu sevmiyorum. Çok aşırı aşık olmadan, güzel, heyecanlı, beni anlayabilen, benimle hayata aynı şekilde bakabilen birisiyle olmayı tercih ediyorum.İdeal erkek diye bir şey yok. Ama yine de ideal erkek; beni anlayabilmeli, beni kendinden daha çok sevebilmeli ve buna cüret etmeye korkmamalı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top