Magazin

Hadise, Nur Yerlitaş’a Ateş Püskürdü!

Hadise, annesinin intihar ettiğini canlı yayında söyleyen Nur Yerlitaş’a ateş püskürdü.

Ünlü sanatçı Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz’ün hastaneye kaldırılma nedeninin intihar olduğu öne sürülmüştü. Hadise ise intihar değil gıda zehirlenmesinden dolayı bir sorun yaşadıklarını dile getirmişti. Ancak, annesinin intihar ettiği haberleri Nur Yerlitaş tarafından onaylandı. Doktor tavsiyesi için aranılan ünlü Modacı Nur Yerlitaş, canlı yayına bağlandı ve Hadise’nin annesinin intihar ettiğini doğruladı.

HADİSE NUR YERLİTAŞ’A ATEŞ PÜSKÜRDÜ 

Ünlü şarkıcı Hadise, annesinin intihar ettiğini söyleyen Nur Yerlitaş’a adeta ateş püskürdü. Hadise, “Ben bu kişinin doktor konusunda yardımcı olduğunu sonra öğrendim ve aradım, teşekkür ettim… O mesajı attığınız için, üstüne benim özelimi tüm Türkiye ile paylaştığınız için; özür dilemesi gereken sizsiniz. Benim ve ailemin özel durumunu bir programa bağlanıp anlatmak sizin haddinize mi? Size özel hayatımı konuşma hakkını kim veriyor!” diyerek sitem etti.

NUR YERLİTAŞ’TAN İNTİHAR AÇIKLAMASI 

Dün yayınlanan bir magazin programının canlı yayınına bağlanan Nur Yerlitaş şunları söylemişti:

“Hadise’nin annesi intihar etmiş. Hastanenin bahçesinde ablası Hülya Açıkgöz’ü gördüm uzaktan. Bir teşekkür bekledim, teşekkür bile etmedi. Üzüldüm. Hadise aradı, teşekkür etti, ablasının yaptıkları için özür diledi, rica ederim, olur mu dedim, Hadise özür diledi, özür dileyecek bir şey yok dedim, estağfurullah dedim” dedi ve intihar haberlerini doğruladı.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top