Magazin

Hakan Peker Annesinin Fotoğrafını Paylaştı!

Hakan Peker’in annesi ile çektirdiği fotoğrafını paylaşmasının ardından ünlü sanatçının sosyal medyadaki takipçileri oldukça şaşırdı.

Şarkıcı Hakan Peker, sosyal medya hesabında annesiyle beraber çektirdiği bir fotoğrafı paylaştı. Bu fotoğrafın altına da “canım annem gelmiş” notunu düştü.

“ABLA KARDEŞ GİBİSİNİZ”

Ünlü şarkıcının annesi ile olan fotoğrafının altına  “Abla-kardeş gibisiniz, anneye bakınca estetik olmadığına inandım, daha anne yaşlanmamış ki siz yaşlanasınız, bu kadar genç görünmek estetik değil genetikmiş”  şeklinde bazı yorumlar yapıldı. Peker’in takipçileri annesinin gençliği karşısında çok şaşırdı.

BOTOKS KURBANI 

56 yaşında olmasına rağmen çok daha genç görünen Hakan Peker’i geçtiğimiz günlerde botoks kurbanı olduğu ile ilgili haberlerde görmüştük.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top