Hakkımızda

AylakHaber.com; Sosyal Medya, Moda, Teknoloji, Spor kategorilerinde magazinsel haberleri sunmak ve internet kullanıcılarını hızlı ve doğru bir şekilde habere ulaştırmak amacıyla oluşturulmuş olup, geniş kapsamlı haber portalıdır.

En öncelikli ilkemiz; haber yapma özgürlüğünden taviz vermeden ve habere konu olan şahısların özel hayatlarını rencide etmeden doğru habercilik yapmaktır. Benimsediğimiz bu politika ile birlikte haberlere konu olan olaylar veya haberlerde adı geçen şahıs, kurum ve kuruluşlara tarafsızlık ile yaklaşılmaktadır. Haberler üzerinde manipülasyon yaratmak, haberleri değiştirerek sunmak ve farklı bir algı yaratmaya çalışmak çalışma prensiplerimize aykırıdır.

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve etik basın ilkelerin tamamen uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır. AylakHaber.com olarak görevimizin; okurları yönlendirmek veya habere konu olay ile ilgili girişimlerde bulunmak olmadığını düşünüyoruz.

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top