Teknoloji

HTC U11 İçin Beklenen Güncelleme Geldi

HTC U11’in sorunlarını gidermek için söz verilen yeni güncelleme yayınlandı.

HTC, bu yıl tanıttığı ve çok güvendiği telefonu U11 için büyük bir çaba harcadı. Yandan bastırmaya duyarlı olan telefon HTC U11, kamera performansı konusunda ise DxOMark testinde aldığı puan ile kalitesini kanıtlamıştı. Ancak HTC U11’in kamera uygulamasında birçok sorun görülüyordu. U11, 1080P çözünürlüğe sahip videoları 60 FPS olarak çekemiyordu.

HTC, bu sorun ile ilgili olarak kısa süre içerisinde bir güncelleme yayınlayacağını belirtmişti. Ancak yine de olumsuz eleştirileri engelleyememişti. HTC, söz verdiği gibi amiral gemisi olan U11 için bir güncelleme yayınladı. Yaklaşık olarak 625 MB büyüklüğündeki bu güncelleme 1.26.709.3 yapı numarasına sahip bir durumda.

OTA üzerinden sunulan bir güncelleme ile 1080P, 60 FPS özelliğinin yanında Bluetooth 5.0 özelliği de aktif bir şekilde kullanılabiliyor. U11 güncellemesi için kademeli olarak; Ayarlar>Hakkında>Yazılım Güncellemeleri>Şimdi Denetle kısımlarına tıklamak gerekiyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top