Magazin

Hülya Avşar, Skandal Sözlerinin Arkasında Durdu!

Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ’u konuk ettiği programda kadınlarla ilgili söylediği tepki çeken sözlerinin arkasında durduğunu söyledi.

Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ’u konuk ettiği programda kadınlarla ilgili tepki çeken sözler sarf etmişti. Bu sözlerine büyük tepki gelince, Avşar sözleriyle ilgili açıklama yaptı. Hülya Avşar, “Lafımın arkasındayım” dedi ve “Kadınlar hem çalışıp hem çocuk büyütmeyi beceremiyor, boşanmalar artıyor. Ben de onlardan biriyim” diye açıklama yaptı.

“İKİ İŞİ BİRDEN BECEREMİYORUZ”

Hülya Avşar, skandal açıklamaları ile ilgili Hürriyet gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök’e bazı açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalarda

“Ben bütün bir konuşma yaptım. Kimseye çalışmayın falan demedim. Tam aksine çalışın diyorum. Kendim hâlâ çalışan bir insanım. Zehra’yı da çalışacak bir kadın olarak yetiştiriyorum.Kadının evde yapması gereken şeyler var. Çocuğuna bakacak, evde yemeği yapacak. Bunu iki işi birden beceremiyoruz. Bak bunu ben de beceremedim. Ayrılıklarım bu yüzden oldu. Boşanmaların çoğu bu yüzden oluyor.” dedi.

 HÜLYA AVŞAR’DAN ŞOK SÖZLER

Laflarının arkasında olduğunu söyleyen Avşar, “Konuşmamın tamamında söylediklerime sadığım ve arkasında duruyorum.” dedi ve skandal sözlerini destekledi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top