Magazin

İbrahim Tatlıses, Arkadaşının Ölüm Haberi İle Yıkıldı

İbrahim Tatlıses, görüşmek istediği arkadaşlarından bir tanesinin ölüm haberi ile yıkıldı.

İmparator İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından yıllar önce çektirdiği bir fotoğrafını paylaştı ve bu fotoğrafta yer alan arkadaşlarına çağrıda bulundu ve onlara ulaşmak istediğini söyledi. Bu çağrısının üzerinden kısa bir süre geçmişken, çağrısına cevap alan Tatlıses, ne yazık ki acı bir haber aldı.

TAM BULUŞACAKKEN 

Arkadaşını vefat haberini alan İbrahim Tatlıses, kendi sosyal medya hesabından şunları paylaştı: “Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde bu fotoğrafı paylaşmıştım, eski arkadaşlarımı çok özlediğimi, buluşmak istediğimi yazmıştım. Paylaşımdan sonra arkamda duran arkadaşım Nesih Karataş’ın rahatsız olduğunu öğrendim, tam birbirimizle buluşucakken Nesih kardeşimi kaybettik. Allah mekanını cennet etsin, diğer arkadaşlarıma da uzun ömürler versin inşallah…” dedi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top