Magazin

İdo Tatlıses, 2 Ayda Nasıl 15 Kilo Verdi?

İdo Tatlıses, 2 ay içerisinde nasıl 15 kilo verdiğini ve bunun sağlıksız olduğunu söyledi.

İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses, 2 ay içerisinde nasıl 15 kilo verdiğini anlattı. İdo, 2 haftada 8 kilodan fazla verdiğini söyleyerek ne kadar sağlıksız bir sistem uyguladığını anlattı.

“BİR İREM DERİCİ OLAMADIM”

İdo Tatlıses, zayıflaması ile ilgili süreci şu şekilde anlattı: “İlk iki haftada sekiz kilonun üstünde verdim. Gerçekten çok yiyorum. İyice abartmıştım, öğünde dört beş tane hamburger yemeye başladım. Yaza giriyoruz nasıl sağlıklı kilo verebilirim? Ayda 2 kilo benim işime gelmiyor. Zayıflamak için ölüm orucuna girdim. Aşırı bir diyet yaptım. Zararı olmadı diyemem, muhtemelen olmuştur. Şimdi normal sürecime geri döndüm. Bir İrem Derici olamadım yani.” dedi.

EVLİLİK SORUSUNA NE YANIT VERDİ 

İdo Tatlıses, aradığı kız kriterlerini şu şekilde belirtti: “Annem gibi bir kadın bulsam da evlensem keşke” dedi ve annesine düşkünlüğünü belirtti.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top