Dünya

İvanka Trump, Suudi Arabistan’dan Servet Sözü Aldı!

Kapalı bir kıyafet tercihi yapan İvanka Trump, Suudi Arabistan’dan 100 milyar dolarlık bir söz ile döndü.

ABD Başkanı Donald Trump’a Suudi Arabistan ziyaretinde eşlik eden İvanka Trump, Suudi Arabistan’da  ‘kadın haklarındaki ilerlemenin umut verici olduğunu’ söyledi ancak daha fazla özgürlüğe de ihtiyaç duyulduğunun altını çizdi.

100 MİLYAR DOLAR YARDIM VAADİNDE BULUNDULAR

Suudi Arabistanlı girişimci kadınlarla biraraya gelen İvanka Trump, babasıyla beraber çıktığı geziden eli boş dönmedi. İvanka’nın kadın girişimciler için dünya çapında kurduğu fona Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nden 100 milyar dolar yardım yapma taahhüdünde bulundu.

DEKOLTEYİ KAPATTI, ELİ BOŞ DÖNMEDİ 

ABD Başkanı Donald Trump, İvanka Trump’ın da katıldığı Suudi Arabistan gezisinde 350 milyar dolarlık bir silah anlaşması gerçekleştirdi. Suudi Arabistan’daki gezi sırasında boğazına kadar kapalı ve bol bir kıyafet giren İvanka Trump için ‘neredeyse tesettüre girdi’ yorumları yapıldı. Babası da Suudi Arabistan’dan eli boş dönmemiş oldu.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top