Magazin

Kadir İnanır’dan Kötü Haber! Yoğun Bakıma Alındı!

Kadir İnanır, beynindeki pıhtı atmasından dolayı hastaneye kaldırıldı ve ameliyata alındı.

Yeşilçam’ın en sevilen oyuncularından Kadir İnanır, gece saatlerinde rahatsızlanıp hastaneye kaldırıldı. Prof. Dr. Yunus Aydın’ın ameliyat ettiği ünlü oyuncu 69 yaşındaki Kadir İnanır, tedbir amaçlı olarak yoğun bakıma alındı.

BEYNİNDEKİ PIHTI ATTI 

Gece saatlerinde beynindeki pıhtının atmasından dolayı rahatsızlanan Kadir İnanır, İstanbul Fulya’da bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı. Prof. Dr. Yunus Aydın tarafından ameliyat edildi ve ardından da tedbir amaçlı olarak yoğun bakıma kaldırıldı. Ünlü oyuncunun hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

KADİR İNANIR’IN BAŞROL OYNADIĞI FİLMLER 

Selvi Boylum Al Yazmalım, Tatar Ramazan, Bir Yudum Sevgi, Ölüm Yolu, Fırtına, Elveda Katya, Emanet, Kavgamız, Katırcılar, Bitirimler Sosyetede, Üç Arkadaş, Karılar Koğuşu, Son Cellat, Acılar Paylaşılmaz, Hüzün Çemberi, Yedi Uyuyanlar, Umut Hep Vardır, Film Bitti, Bedel, Ah Gardaşım..

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top