Magazin

Kediciklerin Yataklarının Altından Para Desteleri Çıktı!

Adnan Oktar’ın kediciklerinin yataklarının altından deste deste para çıktı.

Adnan Oktar ve grubundaki insanlara yönelik olarak yapılan operasyonlar kapsamında her gün yeni bilgiler elde ediliyor. Halk arasında “kedicikler” olarak adlandırılan tutuklu kadınların yataklarının altında yüksek miktarda para olduğu tespit edildi. Bu paraların Oktar tarafından kadınlara verildiği öğrenildi.

YASTIK ALTINDA PARA DESTELERİ VAR 

Alınan bilgilere göre; Adnan Oktar, yakalandığında çantasında 40 bin TL ve yüksek miktarda döviz olduğu belirtildi. Polis baskınında gruptaki önemli isimlerin ve kediciklerin yataklarının altında 20 ile 40 bin lira arasında değişen para destelerinin olduğu belirtildi. Bu paraların Adnan Oktar tarafından verildiği iddia edildi.

OKTAR VE YANDAŞLARINDAN ELE GEÇİRİLEN MİKTAR: 1,5 MİLYON 

Adnan Oktar ve yandaşlarına yapılan baskınlarda 1,5 milyon liralık döviz ve Türk Lirası ele geçirildiği öğrenildi. Yapılan çalışmalarda Oktar’ın polis baskını durumunda para dolu bir çantayı yanında bulundurduğu da gelen bilgiler arasında yer aldı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top