Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ’dan Katie Holmes’a Misilleme Geldi

Kıvanç Tatlıtuğ, kendisini tanımayan Katie Holmes için aynı şekilde misilleme yaptı.

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz hafta Akmerkez’de alışveriş sırasında görüntülendi. Kıvanç Tatlıtuğ’a Katie Holmes sorulduğunda “O kim” dedi ve ünlü oyuncuyu tiye aldı.

“KIVANÇ’I TANIMIYORUM” DEMİŞTİ 

Kıvanç Tatlıtuğ’un ABD yapımı bir filmde rol alacağı öğrenilmişti. Kıvanç Tatlıtuğ’a partner olarak Katie Holmes’a teklif götürülmüştü. Ancak Holmes, “Kıvanç Tatlıtuğ’u tanımıyorum.” demiş ve bu teklifi geri çevirmişti.

KIVANÇ DA ONU TANIMADI 

Geçtiğimiz gün Akmerkez’de alışveriş turunda olan Kıvanç Tatlıtuğ, basın mensuplarının sorularından kaçmak istedi ancak bunu çok başaramadı. Katie Holmes sorulduğunda “Kim” dedi ve tanımazlıktan geldi. Tatlıtuğ, Katie Holmes ile ilgili konunun tekrar sorulmasının ardından  “Bunlar önemsiz şeyler, böyle şeyler hakkında konuşmak istemiyorum. Acelem var.” dedi.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top