Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Aytuğ Medya ve İletişim Hizmetleri (bilgi@aylakhaber.com)

Haber Müdürü / News Director
Dilara Cide (dilara@aylakhaber.com)

Haber Editörleri / News Editors
Yasemin Koşar (yasemin@aylakhaber.com)
Duygu Parlak (duygu@aylakhaber.com)
Pelin Egeli (pelin@aylakhaber.com)

Gece Editörleri / Night Shift Editor
Aylin Bolatlı (aylin@aylakhaber.com)

Reklam Yöneticisi / Advertising Manager
Rana Şimşek (rana@aylakhaber.com)

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Av. Duygu Subaşı

Mali Müşavir / Financial Advisor
Can BAKAR

Yazılım/Software
Wordpress 4.3.1 Altyapısı ile XTurk Haber Yazılımı

Yer Sağlayıcı / Location Provider
Netinternet Bilgisayar Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres ve İrtibat / Adress
FSM Caddesi Beşler Plaza B Blok Kat:6 Daire: 8 Kavacık – Beykoz / İstanbul
Telefon: +90 216 693 1101
Fax: +90 216 693 0582

İletişim Mail / Contact Mail
bilgi@aylakhaber.com

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. aylakhaber.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası

aylakhaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları aylakhaber.com‘a aittir. aylakhaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar aylakhaber.com‘un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

aylakhaber.com ‘daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. aylakhaber.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within aylakhaber.com However, sometimes the aylakhaber.com uses third parties to process your information.
aylakhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the aylakhaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the aylakhaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the aylakhaber.com and its services. When you use aylakhaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the aylakhaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top