Magazin

Kylie Jenner Her Paylaşımından Milyon Dolar Kazanıyor!

Ünlü model Kylie Jenner, 900 milyon dolarlık serveti ile dünyanın en genç milyarderi olarak tarihe adını yazdırdı.

Dünyaca ünlü model Kylie Jenner’ın 900 milyon dolarlık bir servete sahip olduğu biliniyor. En genç milyoner olarak nam salan Kylie Jenner, instagram hesabında yaptığı her paylaşımdan en yüksek miktarı kazanan isim. Güzel model, instagram hesabından yaptığı her paylaşımda 1 milyon dolar kazandığı öğrenildi.

KYLİE JENNER’IN SERVETİ DUDAK UÇUKLATTI 

Kylie Jenner, 110 milyon takipçiye sahip olan instagram hesabında yaptığı her paylaşımdan 1 milyon dolar kazanıyor. En genç milyoner olan Kylie Jenner’ı, 800 milyon dolarla Selena Gomez, 750 milyon dolarla Christiano Ronaldo izliyor.

SNAPCHAT HİSSE SENETLERİ DÜŞMÜŞTÜ 

Daha önceki zamanlarda Kylie Jenner’ın snapchat hesabı ele geçirilmişti. Daha sonra ise korsanlar hesap geri alınmıştı. Ancak bir dönem Kylie Jenner, snapchat hesabını artık kullanmayacağını açıklamış ve bu açıklamanın ardından büyük sosyal medya şirketinin hisse senetleri 1.3 milyar dolarlık bir kayba uğramıştı.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

To Top