Teknoloji

LG G6 Pro ve LG Plus Modelleri Geliyor!

LG G6 modellerinin farklı versiyonları olan LG G6 Plus ve LG G6 Pro modelleri geliyor.

LG, MWC 17 etkinliğinde tanıttığı LG G6 model telefonu ile büyük ses getirmeyi bekliyordu. FullVision adı verilen ekran ile LG G6, donanım bölümünde Snapdragon 835 yerine Snapdragon 821 tercih etmesinden dolayı da büyük eleştiriler almıştı. Galaxy S8’in bir tık gerisinde kalan G6 modeline, sonraki günlerde farklı varyasyonlar eklenecek.

Gelen sızıntılara göre G6 ailesine 2 yeni üye dahil olacak. Bunlar LG G6 Plus ve LG G6 Pro modelleri olacak. Kablosuz şarj desteğine sahip olacak LG G6 Plus modelinin hem ekran olarak biraz daha büyük olacağı hem de 128 GB dahili depolama birimi ile geleceği belirtildi.

Lg G6 Plus’ın fiyatı ise 890 dolar olacak.  LG G6 Pro modeli hakkında fiyatı dışında herhangi bir teknik detay yer almıyor. LG G6 Pro’nun fiyatının 700 dolar olması bekleniyor.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

Aylak Haber, ünlülerin keyifli ve eğlenceli dünyasından en güzel anları sizinle paylaşıyor.

Sosyal Medya, Spor, Magazin, Teknoloji, Moda ve Seyahat Haberleri, Aylak Haber'de...

Yasal Uyarı

AylakHaber.com Haber Sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na % 100 uyumlu olarak yayı yapmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Hızlı İletişim

Adres: Fatih Sultan M. Cad. No:38 Daire: 8

Kavacık, Beykoz - İstanbul

444 8 650

Öne Çıkan Haber Linkleri

To Top